Onu Unutabildiniz mi
Onu Unutabildiniz mi

 

Onu Unutabildinizmi  

Ondan ayrılalı çok uzun bir süre olmadı ama hala altı ay önceki üzgün ve bezmiş modunuzda mısınız acaba? Kendinize soracağınız birtakım sorularla bu duruma bir cevap bulabilirsiniz.

* Sabah kalktığınızda ve gece yatarken onu düşünüyor musunuz?

Cevap “Evet”se: Eski aşkınızın arada sırada aklınıza gelmesi çok normal fakat eğer hala yaralarınızla yaşıyorsanız özel bir yardım almanız gerekebilir. Hayatınız çok değerli ve geçmişe takılarak üzülecek zamanınız yok. En iyisi yolunuza devam edin.

Cevap “hayır”sa: O zaman bu yazıyı okumaya devam edin.

* Hayata ilk ayrıldığınız günkü gibi kara gözlüklerle mi bakıyorsunuz?

Cevap “Evet”se: Karamsarlığınız ve amaçsızlığınız geçmemiş demektir. Sevgilinizden uzun süredir ayrısınız ama hala geçmişle yaşıyorsunuz. Bunu yenmeye çalışın. Hayatınızın tadını çıkartmayarak büyük bir suç işliyorsunuz.

Cevap “Hayır”sa: İşte bu harika! Bütün yaşadıklarınızı önümüzdeki günlerde yaşayacağınız yeni ilişkilerinize eğlenceli bir malzeme yapabilirsiniz.

* Yeni şeylerle ilgilenmeye başladınız mı? Yeni hobiler edindiniz mi?

Cevap “Evet”se: Harikasınız. Kendinizi daha iyi ifade edecek yollar bularak kendini keşfetmek harika bir şeydir.

Cevap “Hayır”sa: Neyi bekliyorsunuz? Çok mu meşgulsünüz? Çok mu üzgünsünüz? Hadi ama ilgilenebileceğiniz bir sürü şey var ortalıkta. Hayatınıza renk katmak için bundan daha iyi bir zaman olamaz.

* Seksi iç çamaşırları giyiyor musunuz?

Cevap “Evet”se: Tek kelimeyle mükemmelsiniz!

Cevap “Hayır”sa: Bir şeyi yapmak için özel bir anın gelmesini beklemeyin. Güzel iç çamaşırlarınızı kendinizi seksi hissetmek için, her şeyden önce “kendiniz” için giyin.

* Kendinizi şanslı hissediyor musunuz?

Cevap “Evet”se: Evet bayanlar bu duyguya sıkı sıkıya bağlı yaşayın. Her gün size çok büyük şanslar getirmeyebilir ama unutmayın ki hayat çok güzel ve hayattasınız!

Cevap “hayır”sa: Kendinizi şu an mı şanslı hissetmiyorsunuz yoksa hep mi böyle düşünürsünüz? Hakim olan duygu şanssız olduğunuzsa hayatınızda bir şeyleri değiştirin ve yaratıcılığınızı kullanarak sizi mutlu edecek bazı şeyler keşfedin.

 

 Ana Sayfaya Geri Dön


Yazar: VipSohbet

Görüntüleme: 434 defa

Kategori: Sohbet Odaları

Yayınlanma Tarihi: 13 Haziran 2022

1 Yorumlar
Beril

Onu Unutabildiniz mi güvenilir ve kaliteli insanların toplandığı adres kolayca sohbet edebileceğiniz dostluk arkadaşlık kurabileceğiniz güvenli ve ücretsiz bir ortam arıyorsanız kesinlikle en dogru yer Beril

Cevap bırakın